Pałac w Chrzęsnem

english version facebook.com youtube.com WyprawaZNaturaIKultura.com.pl/

Minirecital - Kamila Dauksz

facebook.com:
zapraszamy:Niedziela, 22 maja 2022, godz. 15:00
miejsce:Pałac w Chrzęsnem
Starosta Wołomiński Adam Lubiak
oraz dyrektor Pałacu w Chrzęsnem Magdalena Roguska
zapraszają na minirecital Kamili Dauksz
 

Kamila Dauksz jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów oraz wiolonczelistką. W swoich energicznych, a zarazem przesiąkniętych kobiecą wrażliwością piosenkach zabiera słuchaczy w wyjątkową podróż. Śpiewa i jednocześnie gra na wiolonczeli, pisze muzykę i teksty, a całość współtworzy ze swoim niezawodnym sztabem muzyków, na czele którego stoją jej mąż Tomek Boruch (gitara, chórki) oraz jej tata Dariusz Dauksz (gitara), z którym założyła zespół.

Jest absolwentką PSM I i II st. w Opolu w klasie wiolonczeli i Opolskiego Studia Piosenki. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu – kierunek wokalistyka jazzowa. Solistka Opole Gospel Choir. Wraz z zespołem uczestniczyła w wielu krajowych i międzynarodowych festiwalach muzyki gospel. Od roku 2012 rozwija autorską działalność muzyczną, która raz po raz owocuje sukcesami.

Występ będzie towarzyszył wernisażowi Łuksza Prusa-Niewiadomskiego pt.: "Plantacja Złota". Wstęp na oba wydarzenia jest darmowy.

Serdecznie zapraszamy! 

 

Kontakt

Pałac w Chrzęsnem
ul. Pałacowa 1
Chrzęsne
05-240 Tłuszcz
29 757 29 50
palac@palacwchrzesnem.pl
www.palacwchrzesnem.pl

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa