Pałac w Chrzęsnem

english version facebook.com youtube.com WyprawaZNaturaIKultura.com.pl/

Maciej Fortuna RAGNAR - Chrzęsne na Jazzowo

facebook.com:
zapraszamy:Niedziela, 24 marca 2019, godz. 16:00
miejsce:Pałac w Chrzęsnem

               Starosta Wołomiński Adam Lubiak

                zaprasza do Pałacu w Chrzęsnem

          na koncert z cyklu : Chrzęsne na Jazzowo    

                 Maciej Fortuna RAGNAR

 

Maciej Fortuna RAGNAR to przemyślany, wynikający z fascynującej muzycznej drogi projekt, oparty na drapieżnym, gitarowym brzmieniu przeplatanym łagodnymi tematami i spokojną melodyjnością.

Zespół dał swój pierwszy koncert w legendarnej krakowskiej Piwnicy pod Baranami, publiczność od pierwszych chwil zakochała się w muzykach i ich muzyce.

Po spektakularnym sukcesie formacji Maciej Fortuna Trio mającej na koncie 4 płyty i kilkaset koncertów, uznany kompozytor trębacz i producent muzyczny Maciej Fortuna wraca z koncepcją muzyczną opartą na nowym brzmieniu i stylistyce będącej efektem niezwykle intensywnych doświadczeń artystycznych.

Artysta w ostatnich latach realizował własne, śmiałe twórcze koncepcje łączące różne dziedziny sztuki, (m.in. Fortuna plays Szymborska, Muzyka na trąbkę i organy, Iłła, Koncert w wulkanie), dzięki swej aktywności wpłynął też znacząco na rozwój życia muzycznego w jazzowym Poznaniu reaktywując orkiestrę Poznańskiej Piętnastki, nakładem jego wydawnictwa ukazało się w tym czasie kilkanaście albumów.

Maciej Fortuna RAGNAR to oryginalne kompozycje, czterech doskonałych muzyków pod kierownictwem kompozytora i, jak mówi sam Fortuna „efekt długiej, fascynującej drogi do tego, i takiego właśnie brzmienia i stylistyki. Ragnar!”.

Skład zespołu:

Maciej Fortuna - trąbka

Dawid Kostka- gitara elektryczna

Wojtek Roszak - gitara basowa

Mateusz Brzostowski - perkusja

 

wstęp wolny, zapraszamy!


Kontakt

Pałac w Chrzęsnem
ul. Pałacowa 1
Chrzęsne
05-240 Tłuszcz
29 757 29 50
palac@palacwchrzesnem.pl
www.palacwchrzesnem.pl

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa