Pałac w Chrzęsnem

english version facebook.com youtube.com WyprawaZNaturaIKultura.com.pl/

Koncert Przedsylwestrowy - Wieczór z tangiem

facebook.com:
zapraszamy:Sobota, 30 grudnia 2017, godz. 17:00
miejsce:Pałac w Chrzęsnem

Starosta Wołomiński Kazimierz Rakowski zaprasza do Pałacu w Chrzęsnem na:

Koncert Przedsylwestrowy - Wieczór z tangiem


Program muzyczny złożony z najpiękniejszych tang świata w wykonaniu duetu wirtuozów bandoneonu i gitary oraz niezwykłego głosu Alicji Borkowskiej, tworzących formację Barrio Loco.

Zespół wykonuje tango nuevo, czyli muzykę stworzoną przez Astora Piazzollę, jak i tango vero - czyli piosenki Carlosa Gardela oraz innych bogów przedwojennych scen Argentyny a także przedwojenne tanga polskich artystów - Adama Astona, Alberta Harrisa czy Hanki Ordonówny.

Wystąpią:

Alicja Borkowska – śpiew

Piotr Malicki - gitara

 Grzegorz Bożewicz - bandoneon

 

Alicja Borkowska

Jedna z niewielu wszechstronnie uzdolnionych aktorek i wokalistek w naszym kraju. Wyjątkowy talent i ciężka praca pod kierownictwem znakomitych wykładowców w kraju oraz poza jego granicami, spowodowały że już na początku kariery artystycznej znalazła się w pierwszej obsadzie musicalu “Metro”, występowała m.in. na Broadwayu. Związana z teatrami Warszawy (Buffo, Komedia, Dramatyczny). Występowała przez wiele lat w Londynie (m. in. National Theatre, Battersea Arts Centre). Oprócz zagrania kilkudziesięciu ról w polskich filmach i serialach, wystąpiła w filmach:

„From Her To Eternity" reżyseria - Nic Clear, oraz No Certain Witness - reżyseria Maja Lee, obsadzając dwie główne role kobiece. Zagrała również u Petera Greenawaya w filmie "Nightwatching".

Odzwierciedleniem jej talentu wokalnego było nagranie dwóch solowych płyt dla wytwórni Orca Records i EMI z udziałem m.in. takich artystów jak : Chris Rea, Sam Brown , Hugh Burnes i Steve Gadd. Współpracowała również z argentyńskim teatrem “Buenos Aires Tango” Nelsona Avili w Barcelonie.

wstęp wolny!

Kontakt

Pałac w Chrzęsnem
ul. Pałacowa 1
Chrzęsne
05-240 Tłuszcz
29 757 29 50
palac@palacwchrzesnem.pl
www.palacwchrzesnem.pl

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa