Pałac w Chrzęsnem

english version facebook.com youtube.com WyprawaZNaturaIKultura.com.pl/

Wydarzenia kulturalne i turystyczne za jednym kliknięciem!

Czy słyszałeś o człowieku, który rozgryzł bolszewików? Albo o Sobieskich ze Strachówki? A może szukasz aktualnych wydarzeń turystycznych i kulturalnych lub ciekawostek związanych z powiatem wołomińskim? Jeśli tak, to zapraszamy na stronę Wyprawa z Naturą i Kulturą!

„Wyprawa z Naturą i Kulturąjest to portal, w którym można znaleźć wiele ciekawych informacji dotyczących powiatu wołomińskiego. Na bieżąco zamieszczane są tu m.in. wydarzenia kulturalne (także odbywające się w Pałacu w Chrzęsnem), turystyczne, mapy, szlaki, publikacje oraz przewodniki.

Na stronie znajdują się również bezpłatne ogłoszenia związane z usługami turystycznymi, takimi jak noclegi, gastronomia, wypożyczalnie sprzętu oraz ciekawostki związane z powiatem wołomińskim (np. „Tajemnice Tłuszcza”, „Pasy Kobyłeckie” czy „Dom Św. Siostry Faustyny”).

Od kilku lat zespół pracujący przy projekcie zamieścił kilkadziesiąt fotorelacji, kilkaset postów i tysiące wydarzeń.  

Dodatkowo każdy może mieć swój wkład w rozwój strony - wystarczy w zakładce „Kontakt” przesłać swoje sugestie dotyczące aktualizacji np. usług turystycznych. Ponadto istnieje możliwość samodzielnego dodawania wydarzeń kulturalnych i turystycznych (np. koncertów, festynów, przedstawień czy wystaw).

Aby być zawsze na bieżąco gorąco zachęcamy do regularnego odwiedzania strony. W przypadku chęci otrzymywania informacji o zbliżających się wydarzeniach w formie SMSów można zapisać się do bezpłatnego Serwisu SMS Powiatu Wołomińskiego. 

Projekt współfinansuje Powiat Wołomiński, a prowadzi Stowarzyszenie AXA.

https://wyprawaznaturaikultura.com.pl/

 

Piątek, 1 lutego 2019, godz. 14:58

Kontakt

Pałac w Chrzęsnem
ul. Pałacowa 1
Chrzęsne
05-240 Tłuszcz
29 757 29 50
palac@palacwchrzesnem.pl
www.palacwchrzesnem.pl

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa