Pałac w Chrzęsnem

english version facebook.com youtube.com WyprawaZNaturaIKultura.com.pl/

Jazzkuła -Pałac w poetycko-muzycznym pejzażu

Nowy cykl oferty kulturalnej Pałacu w Chrzęsnem – „Pałac w poetycko-muzycznym pejzażu” - otwiera przestrzeń dla oryginalnych form scenicznych opartych na aktorskiej interpretacji poezji, skorelowanej z wyjątkowym nastojem aranżacji muzycznych.

„Jazzkuła”, forma sceniczna wystawiona w Pałacu w Chrzęsnem w dniu 11 lutego, to  projekt oparty na poezji wybitnego łódzkiego artysty Zdzisława Jaskuły. Autor przedsięwzięcia, wieloletni współpracownik i przyjaciel Jaskuły, aktor Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, Przemysław Dąbrowski przybliża widzom jego twórczość w sposób, który przekracza teatralne schematy – założenie jak najbardziej bliskie idei Teatru samego Jaskuły: teatru poszukiwań i eksperymentów. Do realizacji tego pomysłu autor zaprosił wybitnych łódzkich jazzmanów: Michała Kobojka – saksofon, Bartka Stępnia – kontrabas i Przemysława Kuczyńskiego – perkusja. Licznie zgromadzona publiczność sali koncertowej Pałacu w Chrzęsnem, niezwykle wrażliwie odebrała tę ciekawą, poetycko-muzyczną podróż.

3 marca o godz. 16.00 zapraszamy na koncert z cyklu : Muzyka mistrzów w Pałacu w Chrzęsnem :Tomasz Betka & gość specjalny - Kana Yatsuzuka

wstęp wolny!

 

 

Wtorek, 13 lutego 2018, godz. 09:02

Kontakt

Pałac w Chrzęsnem
ul. Pałacowa 1
Chrzęsne
05-240 Tłuszcz
29 757 29 50
palac@palacwchrzesnem.pl
www.palacwchrzesnem.pl

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa